شرکت تبلیغاتی حیطه نما
منو موبایل

شرکت تبلیغاتی حیطه نما

انواع لینک سازی خارجی

شما می‌توانید به روش‌های مختلف برای لینک‌سازی خارجی اقدام کنید:

۱. لینک خارجی تالیفی

بهترین نوع لینک خارجی وقتی است که یک وب‌سایت به صورت خودکار و بدون تلاش خاصی از سمت شما، به یکی از صفحات وب‌سایتتان لینک می‌دهد.

این لینک ممکن است حالت‌های مختلفی داشته باشد. از جمله:

  • نام بردن از شرکت شما یا یکی از افرادی که در آن کار می‌کند
  • لینک کردن شما به عنوان منبع اطلاعاتی که در محتوا استفاده شده است
  • ارجاع به وب‌سایت شما به عنوان طراح یک اینفوگرافیک
  • مصاحبه با یکی از همکاران شما در شرکت

و موارد این‌چنینی.

برای دریافت این نوع لینک، چند نکته را در دستور کار خود قرار دهید:

  • بازاریابی محتوایی خود را تقویت کنید
  • محتواهای همیشه سبز و با کیفیت تولید کنید
  • محتواهایی تولید کنید که قابل همرسانی (share) باشند و باقی وب‌سایت‌ها به آن علاقه نشان دهند.
  • محتوایی منتشر کنید که برند شما را به عنوان یک مرجع و لیدر بازار معرفی کند، تا بقیه تشویق شوند کاربرانشان را به شما ارجاع دهند یا با شما مصاحبه ترتیب دهند.

 

۲. رپورتاژ آگهی

یکی از روش‌های لینک سازی خارجی انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های مختلف (و البته طبق نکاتی که پیش‌تر اشاره کردیم، مرتبط) است. انتشار رپورتاژ می‌تواند به سئو وب سایت شما کمک کند.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور در سایت‌های مختلف، رپورتاژ منتشر کنیم. با ثبت‌نام در تریبون می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. کافی است محتوای خود را بارگذاری کنید و سایت‌هایی که مد نظر دارید را از لیست سایت‌هایی که تریبون با آن‌ها همکاری دارد پیدا کنید. باقی را به تریبون بسپارید.

 

۳. نوشتن پست مهمان
می‌توانید برای یک سایت مناسب، محتوای متنی با کیفیت بنویسید و در آن به یک یا چند صفحه‌ی سایت خود لینک بدهید. با این کار می‌توانید ترافیک بیشتری را به وب‌سایت خود هدایت کنید.

۴. برگزاری وبینار

دیگران را تشویق کنید که به وب سایت شما لینک بدهند. برای چنین هدفی، وبینارها می‌توانند گزینه‌ی مناسبی باشند. یک وبینار برگزار کنید و محتوای ارزشمند در آن ارائه دهید. بدین ترتیب وب سایت‌ها به شما لینک می‌دهند تا نیاز به آموزش کاربران خود را برطرف کنند.

 

۵. نسخه‌ی رایگان ابزار

کاربران شیفته‌ی ابزار هستند. حالا اگر این ابزار رایگان باشد چطور؟ وب سایت‌های زیادی برای اینکه مخاطب‌هایشان را به‌روز نگه دارند، ابزارهای رایگان را به کاربرانشان معرفی می‌کنند. ابزار رایگان می‌تواند یک ابزار ساده، مانند ماشین حساب تبدیل قیمت ارز باشد یا قسمتی از یک ابزار پیچیده‌تر که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. مانند پرسونا‌ساز هاب‌اسپات که به شما اجازه می‌دهد تا ۳ پرسونا به صورت رایگان با آن بسازید یا ابزارهایی که فقط از بعضی ویژگی‌های آن می‌توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟