شرکت تبلیغاتی حیطه نما
منو موبایل

شرکت تبلیغاتی حیطه نما

اینستاگرام چطور کار می‌کند؟

در غایی‌ترین حالت، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مثل هر شبکه دیگری است، اما با تمرکز فراوان بر المان‌های بصری. هر بار که اپلیکیشن را باز می‌کنید، یک فید اصلی به نمایش درمی‌آید که شامل آخرین پست‌های افرادی است که آن‌ها را فالو کرده‌اید. در پایین صفحه هم نوار منویی را خواهید یافت که در جایی از اپلیکیشن در دسترس قرار دارد.

به ترتیب از چپ به راست، کارکرد گزینه‌های موجود در این نوار منو به شرح زیر است:

  • دکمه Home: صفحه هوم فید اصلی شما است که با اسکرول در آن قادر به مشاهده ویدیوها و تصاویری که دوستان و آشنایان منتشر کرده‌اند خواهید بود.
  • دکمه Search and Explore: آیکن ذره‌بین شما را به صفحه Explore می‌رود و در آن‌جا قادر به جستجو و گشت‌وگذار میان اکانت‌هایی خواهید بود که فالو نکرده‌اید اما ممکن است به آن‌ها علاقه‌مند باشید.
  • دکمه Upload: دکمه بزرگی که به شکل علامت مثبت در وسط قرار گرفته، به شما اجازه آپلود و ویرایش تصاویر و ویدیوها را می‌دهد، چه محتوای موجود در گالری موبایل و چه تصاویری که همان لحظه با دوربین ثبت می‌کنید.
  • دکمه Activity: علامت قلب شما را به صفحه‌ای می‌برد که لایک‌ها و کامنت‌های دریافتی پست‌های شما را در کنار سایر فعالیت‌ها به نمایش در می‌آورد.
  • دکمه Profile: این آیکن شما را به صفحه پروفایل می‌برد و می‌توانید بیوگرافی و پست‌های خود را تماشا کنید. ضمنا از همین صفحه است که به تنظیمات دسترسی می‌یابید.

درست مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام در نهایت کارکردی را خواهد داشت که شما از آن بخواهید. اکثر مردم ترجیح می‌دهند صرفا به تماشای محتوای دیگران بپردازند و خود فعالیت چندانی نداشته باشند. برخی دیگر، به خصوص صاحبین کسب‌وکار، برندها و اینفلوئنسرها آن را ابزاری حیاتی برای بازاریابی به حساب می‌آورند.

اما در بنیادین‌ترین حالت، اینستاگرام وعده‌ای ساده‌ به مخاطبان می‌دهد. شما به دنبال کردن اکانت‌هایی که جالب توجه هستند می‌پردازید. مردم هم شما را فالو می‌کنند. سپس می‌توانید پست‌های دیگران را لایک کنید یا برای آن‌ها کامنت بگذارید و عکس این موضوع هم صادق است. چه بخواهید به شکلی بی‌سر و صدا فعالیت کنید و چه جامعه مخاطبانی وسیع به دست آورید، میزان فعالیت در اینستاگرام به خود شما بستگی دارد و اجباری به هیچ کار خاصی نیست.

مطالب مرتبط

خرید فالوور واقعی ایرانی فعال چه کمکی به پیج شما می‌کند؟

خرید فالوور واقعی ایرانی فعال یک فرایند بسیار سریع است که کاربران اینستاگرام را در کمترین زمان ممکن صاحب فالوورهای بسیار زیادی می‌کند. افرادی که با استفاده از امکانات اینستاگرام قصد درآمدزایی را دارند؛ برای رسیدن به هدف خود باید از تمام روش‌ها استفاده کنند تا میزان فالوورهای خود را بالا ببرند.

4 دقیقه مطالعه مشاهده

راهکار تضمینی ورود به اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام جواب می‌دهد؟ این سئوال خیلی‌هاست و جواب‌اش هم این است: «بستگی دارد!». اکسپلور و الگوریتم ۲ غولی هستند که همه درباره‌شان قضاوت نادرستی دارند. درحقیقت اگر بدانید این‌ دو به چه زبانی سخن می‌گویند، رفاقت تنگاتنگی میان پیج شما و الگوریتم و اکسپلور پدید می‌آید. این‌دو رفیق‌تان هستند. اما باید رسم دوستی را در مقابل‌شان به جای بیاورید. آن وقت است که رفاقت را در حق شما و پیج‌تان تمام می‌کنند.

5 دقیقه مطالعه مشاهده

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

بگذارید ابتدا به سراغ کار هایی که هرگز نباید انجام بدهید، برویم. کار های زیادی هست که می توانید برای بهبود کسب و کارتان انجام دهید. در حالی که هیچ وقت نباید مرتکب اشتباهی شوید.

نگران نباشید. مطمئن باشید کارهایی که شما را در رسیدن به هدف تان یاری می کنند را از قلم نمی اندازم. همه را به نوبت با هم مرور می کنیم.

6 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟