HITE NAMA GOSTAR
منو موبایل

HITE NAMA GOSTAR

نکات مهم در استخدام ادمین اینستاگرام

نکات مهمی در استخدام ادمین اینستاگرام وجود دارد و قبل از این که به سراغ استخدام ادمین اینستاگرام بروید باید توجه‌ زیادی به آن‌ها داشته باشید. یکی از نکات مهم برای یک ادمین اینستا، تعهد و نظم کاری او است چرا که بی‌نظمی در مدیریت پیج اینستاگرام می‌تواند کارفرما را دچار مشکلات زیادی کند. بجز تعهد کاری ادمین اینستاگرام، داشتن تخصص کافی در قسمت‌های مختلف مدیریت پیج، دارای اهمیت بسیار بالایی است. اگر شخصی که به‌ عنوان ادمین استخدام می‌شود، طراحی پست‌ها و استوری‌ها را نیز بر عهده دارد، باید بر طراحی‌های بصری و گرافیکی، الگوریتم‌های موجود در اینستاگرام و همچنین استراتژی‌های اینستاگرام تسلط کافی داشته باشد. تسلط کافی به این موارد می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت پیج باشد اما این موارد نیز تنها موارد لازم برای موفقیت در پیج اینستاگرام نیست و موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای گردد. توجه کنید که استخدام ادمین پیج اینستاگرام به صورت غیرحضوری، می‌تواند با ریسک‌هایی همراه باشد اما در هرصورت بیش‌تر کسب ‌و کارها برای کمتر شدن هزینه‌های‌ خود بیشتر تمایل دارند که از ادمین‌ غیرحضوری برای مدیریت پیج خود استفاده کنند تا هزینه‌هایشان کاهش پیدا کند.

  • تعهد کاری شخص
  • تخصص داشتن
  • سابقه کاری مناسب
  • آشنایی با الگوریتم‌های اینستاگرام
  • آشنایی با اصول طراحی و هویت برند در اینستاگرام
  • آشنایی به برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی

آیا تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام هم وظیفه ادمین است؟

از اصلی‌ترین چالش‌های صاحبان پیج‌های اینستاگرام این است که آیا تبلیغات پیج نیز وظیفه ادمین اینستاگرام است یا برای این موضوع نیاز به کمک گرفتن از شخص دیگری است؟!

باید گفت این موضوع کاملا به شما و مهارت‌های ادمین پیج وابسته است؛ ادمین ممکن است به خوبی توانایی تبلیغات و مدیریت بودجه تبلیغات را داشته باشد و از طرف دیگر ممکن است فاقد این توانایی باشد و شما مجبور باشید برای انجام این کار از فرد دیگری کمک بگیرید. یکی از دلایلی که در قسمت‌های قبل بیان کردیم که بهتر است مدیریت پیج خود را به شرکت‌ جاب تیم بسپارید، دقیقا همین موضوع است. در حقیقت زمانی‌که شما مدیریت پیج خود را به جاب تیم می‌سپارید، وظیفه تبلیغات نیز با متخصصان ما خواهد بود و برای این کار از متخصص تبلیغات استفاده می‌شود تا بهترین بازدهی برای تبلیغاتتان انجام گیرد.

آیا استخدام ادمین اینستاگرام باید به صورت تمام وقت باشد؟

بسیاری از افراد هستند که برای استخدام تمام وقت یک ادمین اینستاگرام شک دارند و شک دارند که آیا استخدام یک ادمین به‌صورت تمام وقت درست است یا می‌توان با استخدام پاره‌وقت نیز مدیریت پیج اینستاگرام را به شکل درست و اصولی انجام داد؟

پاسخ این سوال بستگی به نیازهای  پیج  شما و همچنین حجم کار شما دارد، اگر می‌خواهید به صورت روزانه بیش‌تر از دو پست و سه استوری را منتشر کنید بهتر است یک شخص را به‌صورت تمام وقت و حضوری استخدام نمایید اما اگر حجم کاری کمتر از این مقدار را دارید، می‌توانید به سراغ استخدام ادمین پاره وقت بروید. در استخدام پاره وقت شما حقوق کمتری را پرداخت خواهید کرد اما از طرفی ادمین نیز به‌صورت تمام وقت در اختیار شما نیست و این موضوع ممکن است باعث دردسر برای برخی افراد شود.

پس از استخدام ادمین اینستاگرام چه فعالیت هایی در جاب تیم انجام خواهد گرفت؟

در جاب تیم ابتدا با مشاوره قبلی و طراحی نمونه کارهای تولید محتوا، با مشتریان گرامی به یک جمع بندی خواهیم رسید و قرارداد اینستاگرام تنظیم می‌شود. در صورت نیاز و به درخواست مشتریان، اقدام به طراحی لوگو تایپوگرافی جهت درج در طرح‌های گرافیکی خواهیم نمود. پس از مشخص شدن هدف نهایی و تعیین استراتژی‌ها و روند کار، شروع به تولید محتوای متنی خواهیم کرد. حجم محتوای متنی با توجه به موضوع فعالیت متفاوت است. برخی موضوعات نیازمند محتوای متنی نیستند و برخی نیز تمرکز اصلیشان روی تولید محتوای متنی خواهد بود. پس از تولید محتوا، شروع به طراحی اختصاصی و سفارشی طرح‌های گرافیکی برای پست‌ها می‌کنیم. در این مرحله اسکلت‌بندی، رنگ‌بندی و به طور کلی، چون و چرا و چگونگی طرح‌ها بعد از طراحی نمونه کارهای رایگان و طبق توافق با مشتریان گرامی از پیش انجام می‌شود تا نتیجه طرح، به ایده‌ها و سلایق شما نزدیک‌تر باشد. طرح‌ها می توانند برای پست‌ها و یا استوری‌ها طراحی شوند. همچنین مشتریان می‌توانند درخواست کنند تا به عنوان مثال، تمرکز بر روی طراحی استوری اینستاگرام و یا پست‌ها و … باشد. بعد از آماده شدن محتوا (متنی و گرافیکی)، برنامه‌ریزی برای انتشار انجام می‌گیرد. برنامه ریزی برای انتشار محتوا بنا به درخواست مشتریان گرامی ممکن است روزانه و یا با فاصله‌های زمانی متفاوتی باشد. در این زمینه فعالیت‌هایی مانند استفاده از هشتگ‌های مرتبط، بهینه‌سازی عنوان‌ها، پروفایل‌ها، متون بیوگرافی و مواردی از این دست به طور کامل برای اکانت‌ها انجام خواهد شد و با توجه به اهمیتی که مباحث تیترنویسی و تبلیغ‌نویسی دارند، این موارد با دقت فراوان و به حرفه‌ای‌ترین شکل توسط تیم مدیریت اینستاگرام جاب تیم انجام می‌گردند.

تعرفه ادمین اینستاگرام

با تفاسیری که بیان کردیم احتمالا این سوال برای شما نیز به وجود آمده است که قیمت دستمزد یک ادمین اینستاگرام چقدر است و آیا گرفتن یک شخص با این مهارت‌ها واقعا به‌صرفه است یا خیر؟!

توصیه جاب تیم این است که در ابتدا قیمت را نادیده بگیرید و سعی کنید شخصی با مهارت‌های مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس بر سر قیمت به توافق برسید. اگر بتوانید شخصی با مهارت‌های مورد نظر خود پیدا کنید احتمالا دارای حقوقی است که برای ۸ ساعت کار در روز کمتر از ۴-۵ میلیون تومان را دریافت نمی‌کند و این در صورتی است که این شخص ممکن است تمامی توانایی‌های مورد نظر را هم نداشته باشد. با یک بررسی ساده قیمتی، بین استخدام ادمین اینستاگرام و همچنین سپردن مدیریت پیج اینستاگرام به یک شرکت حرفه‌ای احتمالا شما نیز انتخاب یک شرکت را به‌صرفه‌تر و هوشمندانه‌تر خواهید دانست. جاب تیم به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای موفقیت پیج شما باشد.

هر کارفرما با توجه به نوع محصولات خود به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام می‌رود تا در این پلتفرم بتواند به بازاریابی محتوایی برای پیج خود بپردازد. برای اینکه ادمین بتواند وظایف خود را در مدیریت پیج اینستاگرام به خوبی انجام دهند داشتن مهارت‌های نگارشی، تحلیلی، مذاکره، طراحی و زبانی نقش موثری دارند. همچنین آشنایی با خدمات پس از فروش و روانشناسی رفتاری مخاطب هم از جمله عوامل تاثیرگذار می‌باشد. بنابراین قبل از استخدام ادمین لازم است به این موارد توجه کنید. برای فعالیت به عنوان ادمین اینستاگرام نیز باید این مهارت‌ها را به دست آورد و تقویت نمود. برای آموزش اینستاگرام می‌توانید به مقالات جاب تیم مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

خرید فالوور واقعی ایرانی فعال چه کمکی به پیج شما می‌کند؟

خرید فالوور واقعی ایرانی فعال یک فرایند بسیار سریع است که کاربران اینستاگرام را در کمترین زمان ممکن صاحب فالوورهای بسیار زیادی می‌کند. افرادی که با استفاده از امکانات اینستاگرام قصد درآمدزایی را دارند؛ برای رسیدن به هدف خود باید از تمام روش‌ها استفاده کنند تا میزان فالوورهای خود را بالا ببرند.

4 دقیقه مطالعه مشاهده

راهکار تضمینی ورود به اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام جواب می‌دهد؟ این سئوال خیلی‌هاست و جواب‌اش هم این است: «بستگی دارد!». اکسپلور و الگوریتم ۲ غولی هستند که همه درباره‌شان قضاوت نادرستی دارند. درحقیقت اگر بدانید این‌ دو به چه زبانی سخن می‌گویند، رفاقت تنگاتنگی میان پیج شما و الگوریتم و اکسپلور پدید می‌آید. این‌دو رفیق‌تان هستند. اما باید رسم دوستی را در مقابل‌شان به جای بیاورید. آن وقت است که رفاقت را در حق شما و پیج‌تان تمام می‌کنند.

5 دقیقه مطالعه مشاهده

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

بگذارید ابتدا به سراغ کار هایی که هرگز نباید انجام بدهید، برویم. کار های زیادی هست که می توانید برای بهبود کسب و کارتان انجام دهید. در حالی که هیچ وقت نباید مرتکب اشتباهی شوید.

نگران نباشید. مطمئن باشید کارهایی که شما را در رسیدن به هدف تان یاری می کنند را از قلم نمی اندازم. همه را به نوبت با هم مرور می کنیم.

6 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی ندارید؟