چهارشنبه، 16 آذر 1401
خدمات سئو

خدمات سئو

حیطه طراح، حرفه ای ترین خدمات سئو را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با انجام آن بتوانید بهترین کسب و کار را داشته باشید و درصد فروش خود را تا حدود زیادی افزایش دهید. ⭐ اگر می خواهید از رقبای خود جلو بزنید سایت خود را به کارشناسان و مشاوران میموس بسپارید و از این اطمینان داشته باشید که آن ها با بررسی و آنالیز رقبای شما بیشترین و ارزشمندترین کلمات کلیدی را جهت فروش بالا و افزایش ترافیک سایت شما مورد هدف قرار خواهند داد. ⭐ متخصصان ما در میموس، شما را همراهی خواهند کرد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، بهترین نتیجه را در بین رقبای خود بگیرید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. همچنین شما می توانید با ارائه بهترین خدمات SEO به راحتی در صفحه اول گوگل باشید.

 سوالات متداول

1 - خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو یعنی کلیه فعالیت هایی که سبب می شود وبسایت شما از میان رقبا به صفحه اول گوگل برسد و با هدف گذاری انجام شده فروشتان چندین برابر شود.

2 - قیمت و تعرفه خدمات سئو چقدر است؟

هزینه انجام خدمات SEO توسط تیم حرفه ای و متخصص حیطه طراح بستگی به تنوع کسب وکار شما و رقبای شما دارد. معمولا از ماهانه 2 میلیون آغاز می شود.

3 - آیا فقط سایت وردپرسی را سئو میکنید؟

خیر، ما توانایی بهینه سازی و افزایش رتبه تمامی سیستم های مدیریت محتوای عمومی و اختصاصی را داریم.

4 - SEO چیست و چه کاری انجام می دهد؟

به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سئو می گویند. یعنی سایت طوری بهینه سازی شود تا با کلمات کلیدی و هدف، در صدر نتایج جستجو قرار گیرد. سئو یکی از راهکارهای افزایش مشتری و فروش است. برای اینکه در صدر نتایج گوگل دیده شوید شما نیاز به سئو دارید. این امر را می توانید با استفاده از خدمات SEO شرکت حیطه طراح بدست آورید.

5 - در خدمات سئو از کدام روش استفاده می شود؟

سئو کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه مشکی سه روشی است که سئو کاران برای سئو سایت از آن بهره می برند. سئو کلاه سفید سئو واقعی است و ماندگاری بیشتری دارد ولی سئو کلاه مشکی و کلاه خاکستری بر اساس الگوریتم های مشخص شده گوگل نبوده و سعی به فریب گوگل در جهت نشان دادن سایت در صدر نتایج را دارد. خدمات SEO حیطه طراح با متدهای روز و با بهره مندی از دانش بالا نسبت به شناخت الگوریتمها و رفتار موتورهای جستجو با روش کلاه سفید انجام می شود. جهت بهره مندی از سرویسهای سئو سایت با شرکت حیطه طراح تماس بگیرید.

6 - راجع به مثلث سئو چه می دانید؟

مثلث سئو سه رکن اصلی سئو است. تولید محتوا، بازدید، لینک سازی. شما باید این سه را همزمان با هم پیش ببرید تا به جایگاه خوبی برسید. ما در حیطه طراح با بهره گیری از این سه اصل مهم و با بررسی روزافزون الگوریتم ها و رفتار موتورهای جستحو، سعی در ارائه بهترین خدمات SEO را داریم.