چهارشنبه، 16 آذر 1401
طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت

افراد برای بهینه سازی سئو سایت خود، به دنبال محتوای یونیک می گردند. اما حقیقت این است که طراحی سایت اختصاصی به پایین آمدن رنک سایت شما کمک شایانی می کند. تیم حیطه طراح متناسب با زمینه کسب و کار هر مشتری سایتی اختصاصی تحویل می دهد. 

طراحی اپلیکیشن موبایل

استفاده از امکانات مبایل هوشمند برای نیازهای روزمره روز به روز در حال افزایش است. اگر شما کسب و کاری دارید و وب سایت آن را راه اندازی کرده اید، بهتر است برای سهولت دسترسی مخاطبانتان به فکر راه اندازی یک اپلیکیشن هم باشید. هر چقدر مخاطبان شما راحت تر به کسب و کار شما دسترسی پیدا کنند، سود چندین برابری را برای شما به دنبال خواهد آورد. 

سئو سایت

سئو باعث می شود که گوگل محتوا و سایت شما را دوست داشته باشد. اینکه گوگل سایت شما را در رتبه اول بیاورد، بستگی به عوامل متعددی دارد. ما با بررسی سایت شما و تعیین راهکارهای بهبود سئو، رنک سایت شما را تا حد قابل توجهی پایین می آوریم. با این روش کاربرانی که واقعا به دنبال کسب و کار شما هستند به راحتی شما را پیدا خواهند کرد. سوالات متداول

1 - آیا سایت طراحی شده در آینده قابلیت ارتقا دارد؟

بله. با توجه به اینکه در شرکت حیطه طراح طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

2 - طراحی سایت داینامیک چیست؟

در زمان طراحی سایت داینامیک انعطاف پذیری لازم برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفته می‌شود تا مدیرسایت بر اساس نیاز و سلیقه خود قادر به ایجاد تغییر و ویرایش در قسمت‌های مختلف سایت باشد.

3 - آیا بعد از اتمام طراحی سایت ویرایش سایت توسط مشتری امکان پذیراست؟

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط شرکت تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.

4 - آیا سایت طراحی شده سئوبیس است؟

بله. تیم طراحی و توسعه حیطه طراح طراحی سایت را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو بیس انجام می‌دهند.

5 - ارائه خدمات ثبت دامنه برای مشتریان طراحی سایت به چه صورت است؟

برای مشتریانی که قرارداد طراحی سایت اختصاصی منعقد می‌کنند امتیاز ثبت هاست و دامنه رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

6 - خدمات پشتیبانی سایت وردپرس شامل چه پلن‌هایی است؟

شرکت حیطه طراح برای ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به صورت حرفه‌ای پلن های برنزی، نقره‌ای، طلایی و VIP‌ را ارائه کرده است.

7 - خدمات سئو سایت برای سایت طراحی شده شامل چه سرفصل‌هایی است؟

مشاوره و آنالیز سئو سایت که توسط شرکت ارائه می‌گردد شامل گزارش تحلیل سئو و انجام فرآیندهای سئو داخلی و سئو خارجی در طی یک قرارداد یک ساله ‌می‌باشد.

8 - آیا از اطلاعات سایت طراحی شده بکاپ گرفته می‌شود؟

مشتریان طراحی سایت می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

9 - طراحی سايت چيست؟ طراحی سایت یعنی چه؟

سایت یک سامانه نرم‌افزاری تحت وب است که روی یک کامپیوتر سرور میزبانی راه‌اندازی می‌شود و به مخاطبین این امکان را می‌دهد که بر بستر اینترنت و مبتنی بر پروتکل HTTP، صفحاتی را از سایت تقاضا کنند و این صفحات برای مرورگر ایشان ارسال شود. لذا سایت به این معنی، مجموعه‌ای از صفحات حاوی اطلاعات خواهد بود که چیزی یا کسی یا تشکیلاتی را بر بستر اینترنت معرفی می‌کند. به فرایند طراحی قالب گرافیکی، اختصاصی‌سازی صفحات و وارد کردن محتوای مشتری در ساختن این صفحات، طراحی سایت گفته می‌شود.