جمعه، 10 تیر 1401
تعریف تیزر یا معنی تیزر چیست؟

تعریف تیزر یا معنی تیزر چیست؟

به طور کلی به این مفهوم است که شما بتوانید با فیلم کوتاه، کلیپ، صوت یا خدمات چاپی، مالتی مدیا و… جلب توجه مردم به کار و کاسبی به منظور فروش بهتر محصول و خدمات داشته باشید. در اصل تیزر باعث این می شود که محصول، اجناس و خدماتتان به مشتریان فعلی معرفی شود.

مطلع کردن مشتری از محصول یا خدماتتان

قانع کردن مشتری برای اینکه خدمات و محصولات کارخانه، شرکت، دفتر و… شما نیازهایشان را ارضا می کند

مشتری را مجاب می کنید که به خدمات یا محصولتان نیاز اصلی دارند.

صحت اعتبار شرکتتان

پرده برداری از خدمت ها و محصولات نوین

استحکام پیام فروشنده

ایجاد انگیزه برای مصرف کنندگان به دنبال کردن شما اینکه حس جستجوگری و اینکه بخواهند اطلاعات کامل تری را راجع به محصول و شرکت به دست آورند، نمونه ای درخواست بدهند، ثبت سفارش بدهند و…

کشش خریداران به کارو کاسبی شما

هدف های اصلی که در تبلیغات هست باید در طرح کار و کاسبتان از قبل مشخص باشد، برای نمونه گاهی شما برای رسیدن به مقدار معینی از رشد فروش و و اینجاد انگیزه مشتریان یا دنبال کننده های وب سایت یا صفحات اینستاگرام و تلگرام و…، برند سازی های مختلف به مفهوم توانایی شناخت نیاز به این داردی که اعتبارتان در نظر مصرف کننده بیشتر شود. هدف های تبلیغات بسته به بازار و صنعت هایی که در آن هستید فرق دارد.

تیزر تبلیغاتی به انگلیسی چی میشه؟

اگر در گوگل ترنسلیت کلمه “تیزر تبلیغاتی” را به انگلیسی ترجمه کنید، “Promotional teaser” برای شما نمایش داده می شود. اما آیا این واژه در کشور های انگلیسی زبان هم استفاده می شود؟

به نظر می رسد در زبان انگلیسی این واژه معنی تریلر یا تیزر فیلم را دارد ( فیلم های کوتاه یک دقیقه ای که عبارت است از صحنه های جذاب فیلم بوده و معرف فیلم می باشد).

طبق تحقیقات ما واژه ای که انگلیسی زبان ها برای تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند؛ “promotional video” می باشد. یعنی ویدویی که حالت تبلیغاتی یا معرفی دارد.

 
پکیج دوره جادویی خودکفایی در اینستاگرام