چهارشنبه، 16 آذر 1401
طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

چرا وردپرس میتواند بهترین راهِ راه اندازی سایت باشد؟

اگر جستجویی ساده در اینترنت داشته باشید، خواهید دید که وب سایت‌های متعدد زیادی هستند که کدنویسی و طراحی کامل یک وب سایت آماده را برای شما از صفر تا صد انجام میدهند. اما وقتی وردپرس WordPress معرفی شد و به این جایگاه رسید، امروزه کمتر کسی سراغ طراحی وب سایت سنتی رفته و خود اقدام به راه اندازی وب سایت میکند.

اما چرا وردپرس؟ اصلا چرا طراحی سایت را از ابتدا ترتیب نداده و کارها را به یک پیمانکار نسپاریم؟ اول از هر کاری باید دانست که وردپرس بخش اصلی طراحی سایت را برای شما انجام داده است، شما هاست مناسب میزبانی وب سایت خود دریافت کرده، وردپرس را نصب میکنید و یک قالب برای وب سایت خود انتخاب میکنید، در انتهای این سه حرکت شما یک وب سایت دارید که آماده فعالیت است.

وردپرس همیشه به عنوان یک سیستم حرفه‌ای و برتر برای وبلاگ نویسی شناخته شده است، مردم فکر میکنند که وردپرس برای همینکار کافیست یا حداقل فقط برای آن مناسب است اما حقیقتِ امروز، متفاوت از گذشته است.

وردپرس با توجه به رشد و مسیری که داشته و دارد اکنون به عنوان محبوب‌ترین و کارا‌ترین سیستم مدیریت محتوا در اینترنت شناخته می‌شود به طوری که نزدیک به 80 میلیون وب سایت دنیا با وردپرس مدیریت می‌شوند.

وردپرس دارای گواهی استفاده رایگان است و به عنوان سیستم مدیریت محتوا، امروز به عنوان یک ابزار کامل برای ایجاد وب سایتی قدرتمند شناخته میشود.