جمعه، 10 تیر 1401
تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

قبل از اینکه سراغ طراحی قالب پست اینستاگرام بروید بهتر است نگاهی به تمپلیت بیندازید و با مفهوم قالب آماده آشنا شوید، تا بتوانید متناسب با کار خود بهترین قالب را برای پست های اینستاگرامی در نظر بگیرید.

تمپلیت (Template) قالب و الگوی آماده ای است که برای دادن رنگ و لعاب بیشتر و ماندگاری در ذهن مخاطبان ایجاد می شود و به پیج های اینستاگرامی نظم و زیبایی بصری جذاب و فریبنده می دهد.

تمپلیت ها قالب های جذاب و منسجمی هستند که علاوه بر زیبایی، حاوی اطلاعات برند شما مانند لوگو، رنگ، ایمیل، شماره تماس و راه های ارتباطی دیگری است که دسترسی به پیج شما را راحت می کند؛ زیرا در همه پست های شما اطلاعات تماس درج می شود و همین کار باعث می شود هر پستی که شما منتشر می کنید به تنهایی پیج و برند شما را تبلیغ کند. به همین دلیل است که توصیه می شود برای رشد اکانت اینستاگرامتان از قالب های جذاب و فریبنده استفاده کنید.

قالب های آماده یک بار طراحی می شوند و شما می توانید همیشه در تمام پست های اینستاگرامیتان از این قالب ها استفاده کنید و دیگر نیازی به طراحی مجدد ندارد؛ چون اگر نیاز باشد هر بار برای انتشار یک پست ساعت ها مشغول طراحی قالب باشید چرا باید اسم این قالب ها را تمپلیت بگذاریم!

برای مثال شما یک پیج فروشگاهی دارید و می خواهید محصولاتتان را در اینستاگرام تبلیغ کنید. اگر پست هایی که شما منتشر می کنید دارای جذابیت و زیبایی بصری باشند مخاطبان زیادی را به سمت پیج شما می کشاند؛ زیرا کاربران بیشتر به ظاهر و زیبایی اهمیت می دهند و اگر پست های شما از جذابیت بالایی برخوردار باشند علاوه بر اینکه باعث جذب مشتری خواهد شد، بلکه در ذهن مخاطب ماندگار نیز می شود.

مزایای استفاده از تمپلیت

از مزایای قالب های آماده می توان به: مقرون به صرفه بودن، یکپارچه شدن پیج اینستاگرام، آماده سازی قالب و انتشار پست در کمترین زمان اشاره کرد. قالب های آماده برای شما که وقت کافی برای طراحی قالب ندارید بهترین گزینه است؛ زیرا دیگر نگران سایز و اندازه یکسان و هماهنگی پست جدید با پست های قبلی نیستید.
پکیج دوره جادویی خودکفایی در اینستاگرام