چهارشنبه، 16 آذر 1401

مطالب و مقالات

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی چیست؟

به عنوان یک عکاس صنعتی، از محصولات یا افرادی عکاسی می کنید که برای فروش محصول یا خدمات استفاده می شوند. این می تواند بسیار متفاوت باشد: شما می توانید از مدل های مد با آگهی های طراحی استفاده کنید، کسی که دنبال فروش خدمات به کامپیوتر و اینترنت پناه می برد یا هر چیز دیگری که ممکن است در وب سایت صنعتی یا آگهی ظاهر شود.

تولید محتوا چیست ؟ یک توضیح ساده برای همه

تولید محتوا چیست ؟ یک توضیح ساده برای همه

تولید محتوا یعنی چی؟ این سوالی بود که کارمند بیمه از من پرسید و من هم بعد از کلی توضیح دادن فهمیدم اصلاً عنوان شغلی کارشناس تولید محتوا جزو مشاغل تعریف شده نیست! همان روز تصمیم گرفتم حتماً این مقاله را بنویسم تا به زبان ساده توضیح دهم تولید محتوا چیست و به چه دردی می‌خورد. راستش را بخواهید خودم هم تا مدت‌ها نمی‌دانستم تولید محتوا چیست تا این که تاریخچه آن را خواندم، با نمونه‌های موفق آشنا شدم و مهم‌تر از همه حالا این شغل اصلی من است. پس مقاله‌ای که قرار...

دیلیت اکانت اینستاگرام و همه چیز در مورد آن

دیلیت اکانت اینستاگرام و همه چیز در مورد آن

از جمله پرطرفدارترین نرم‌افزارهای مجازی، اینستاگرام است. این برنامه به‌دلیل امکانات بسیار زیادی که د راختیار کاربران قرار داده، توانسته ‌است روزبه‌روز به کاربران خود بیفزاید. بااین‌وجود، بسیاری از کاربران بنا به دلایل شخصی به دنبال دیلیت اکانت اینستاگرام می‌روند. در این مطلب تمامی نکات لازم برای دیلیت اکانت اینستاگرام را مورد بررسی قرار می‌دهیم، اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

تفاوت طراحی سایت وردپرس با کدنویسی

تفاوت طراحی سایت وردپرس با کدنویسی

وب سایت ها از جمله منابعی هستند که امکان دسترسی به اطلاعات و خدمات بسیاری را به راحتی و تنها با اتصال به اینترنت، برای ما فراهم می کنند. اما همیشه هم این دسترسی راحت نخواهد بود و بحث طراحی سایت و تکنولوژی های مورد استفاده در آن از جمله سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا برنامه نویسی نیز اهمیت پیدا می کند. این اهمیت به این دلیل است که نوع طراحی وب سایت رابطه مستقیم با سرعت بارگذاری، نحوه تعامل کاربر با سایت و تجربه کاربری دارد.

همه چیز درباره ی بیلبورد

همه چیز درباره ی بیلبورد

برخی از تابلوهای تبلیغاتی در کنار بزرگراه ها هستند. به این دلیل که رانندگان معمولا کمی توجهشان به انها جلب میشود و از این جهت تاثیر این بیلبورد ها زیاد است. بیلبورد ها اغلب روش اولیه ای برای کمک به رانندگانی است که به دنبال یافتن مسکن . غذا و سوخت در بزرگراه های نا آشنا هستند .

وب سایت شرکتی چیست؟

وب سایت شرکتی چیست؟

وب سایت های شرکتی برای نمایش خدمات و برخی محصولات یک شرکت استفاده میشود. بعبارتی محلی است برای معرفی کسب و کار و فعالیت. زمانی که طراحی وب سایت شرکتی انجام میشود، هدف فروش محصولات نیست بلکه صرفا معرفی آنها هدف اصلی سایت است. اصولا وب سایت های شرکتی با داشتن صفحه درباره ما، گالری تصاویر و نمونه کارها خود را به کاربران معرفی میکنند.

نکات و تکنیک هایی که باید در مورد عکاسی تبلیغاتی بدانیم

نکات و تکنیک هایی که باید در مورد عکاسی تبلیغاتی بدانیم

اگر می خواهید در دنیای پرهیجان و پر سرعت عکاسی تبلیغاتی موفق شوید، نخستین نیاز شما این است که دقیقاً بدانید که عکاسی تبلیغاتی چیست و چه چیزی آن را از عکاسی تجاری  جدا می کند. بهترین تبلیغی را که اخیرا دیده اید چه تبلیغی بوده؟ تصویری که داخل این تبلیغ استفاده شده خلاق با رنگهای مرتبط و کادری درست بوده، نه؟ همین مثال ساده نشان می دهد که آن چه در تبلیغات حرف اول را می زند نحوه استفاده از عکسها و مخصوصا عکاسی تبلیغاتی است. برای موفق شدن در یک کسب و کار اینترنتی، علاوه بر خلاقیت در تولید...

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟ هدفشان چیست ؟ ایا این سایت ها سود آور هم هستند؟ و شاید ده ها سوال دیگری که هنگام برخورد با وبسایت های محتوایی برای شما پیش می آید. ما در این مطلب قصد داریم به طورکلی در مورد وبسایت های محتوایی صحبت کنیم. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام

تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام

در این مقاله سعی دارم تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام را به همراه معنا و مفهوم آن برای شما تشریح کنم . اگر معنا و مفهوم اصطلاح خاصی در اینستاگرام را نمیدانستید و در این مقاله آن .اصطلاح را پیدا نکردید حتما در بخش نظرات بفرمایید تا به لیست اضافه کنم فالور follower : در لغت به معنی دنباله روی یا پیروی و در اینستاگرام به افرادی می گویند که یک صفحه ی خاص را دنبال می کنند / تعداد دنبال کنندگان یک صفحه را فالور می گویند