پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

برای رفع مشکل حذف شدن پست اینستاگرام چه باید کرد؟

برای رفع مشکل حذف شدن پست اینستاگرام چه باید کرد؟

اولین کاری که باید بکنید عدم انتشار محتوایی‌ست که اینستاگرام مخالفت خود را با آن اعلام کرده. قدم دوم این است که اگر قصد انتشار محتوایی دارید که به نظر خطرناک می‌رسد، حتما ابتدای ویدئوی خود یا در قسمت کپشن ذکر کنید که فالوورهای شما باید از تکرار و امتحان این عمل در خانه خودداری کنند. اگر این هشدار را اول ویدئو یا در کپشن اعلام کنید، به احتمال خیلی زیاد اینستاگرام پست شما را حذف نمی‌کند

تکنیک های نورپردازی در آتلیه

تکنیک های نورپردازی در آتلیه

حال که با انواع تجهیزات نورپردازی در آتلیه و اصطلاحات آن آشنا شدیم، در ادامه باید به تکنیک‌های نورپردازی اشاره کنیم. برای این کار در ابتدا باید با نحوه «شکل‌دهی صورت» (Shaping The Face) آشنا باشیم و در ادامه، انواع نورپردازی به صورت تک‌نور یا با چند نور را یاد بگیریم.

قاب بندی سینمایی چیست؟

قاب بندی سینمایی چیست؟

قاب بندی سینمایی یا کمپوزیسیون از اصول زیباشناسی بصری بوده و اهمیت زیادی دارد. فیلمسازان مشهور جهان مانند هیچکاک، چایکوفسکی، یانچو، رنوار و… از قاب بندی‌های بی‌نظیری استفاده کرده‌اند که تحلیل‌های زیادی در خصوص آنها نوشته شده است.

الگوریتم های گوگل و جریمه های آن

الگوریتم های گوگل و جریمه های آن

بسیاری از الگوریتم هایی که از سمت گوگل معرفی می شوند تاثیر مستقیمی روی وضعیت ترافیک وبسایت شما دارند. البته نمی‌توان به قطعیت گفت که تمام این الگوریتم‌ها به طور مستقیم با سئوی وب سایت شما در ارتباطند. اما بهتر است به عنوان یک متخصص سئو همواره از آپدیت‌های جدید الگوریتم‌های گوگل باخبر باشید. در ادامه فهرست الگوریتم‌های گوگل را با هم می‌بینیم و درباره بعضی از آنها توضیحاتی را خواهیم خواند.

محتواهای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

محتواهای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

برخی قوانین سختگیرانه در اینستاگرام وجود دارد که همه فقط باید از آنها پیروی کنند. اجازه دهید محتواهای ممنوع را در اینستاگرام که هیچ فردی نباید در اینستاگرام از آنها استفاده کند را بیان کنیم:

انواع نورپردازی در آتلیه

انواع نورپردازی در آتلیه

حال که با انواع مختلف نورپردازی در آتلیه آشنا شدیم بهتر است مثال‌هایی عملی را در این رابطه بررسی کنیم. این مثال‌ها در غالب تکنیک «نورپردازی تک‌نور» (One Head Lighting) و «نورپردازی دو نور» (Two Head Lighting) ارائه می‌شوند.

مزایای تبلیغات کلیکی چیست؟

مزایای تبلیغات کلیکی چیست؟

1.  پرداخت هزینه ی محدود و به صرفه: در این مدل از تبلیغات، شما فقط هزینه ی بازدید هایی که دریافت می کنید را پرداخت می کنید اما در سایر مدل های تبلیغاتی، تبلیغ کنندگان برای نمایش آگهی، هزینه ای می پردازند اما تضمینی برای بازدید (به اندازه کافی) از آن وجود ندارد. اما PPCارتباط مستقیمی را بین هزینه و بازدید ایجاد می کند.

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

به جرعت میتوان گفت که امروزه دیگر کسی را نمیتوان پیدا کرد که از اهمیت داشتن یک وب سایت بی خبر باشد. تمامی شرکت‌های بزرگ و افرادی که واقعا به کسب و کار خود اهمیت میدهند، از اهمیت طراحی یک سایت حرفه ای و اختصاصی آگاه هستند و در آن به توضیح کسب و کار و خدمات خود، فروش محصولات، آموزش استفاده از محصولات و ... می پردازند؛

تفاوت و مقایسه ای بین سیستم عامل اندروید (Android) و آی او اس (ios)

تفاوت و مقایسه ای بین سیستم عامل اندروید (Android) و آی او اس (ios)

تفاوت بین سیستم عامل اندروید و ios سال هاست که در محافل مختلف مورد بحث قرار می گیرد. هم سیستم عامل اندروید و هم آی او اس دنیایی متفاوت را پیش روی کاربران خود قرار می دهند. به همین دلیل، مقایسه سیستم عامل اندروید و آی او اس می تواند خیلی از مسائل را آشکار کند. پس بریم ببینیم تفاوت اندروید و آی او اس در چیست! تا آخر این مقاله آموزشی همراه الکامکو باشید.