پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

دوربین خود را بشناسید

دوربین خود را بشناسید

آیا فکر می کنید برخی عکاسان حرفه ای وجود دارند که به طور کامل نمی دانند چطور دوربین خود را کنترل کنند؟ درست است. من از کجا می دانم؟

اکستریم لانگ شات (Extreme Long Shot)

اکستریم لانگ شات (Extreme Long Shot)

در این سبک از تصویربرداری، از یک منطقه بسیار گسترده برای نشان‌دادن مقیاس موضوعات در رابطه با محیط‌شان استفاده می‌کنند

قواعد و اصول خوانایی تولید محتوا

قواعد و اصول خوانایی تولید محتوا

خوانایی یکی از جنبه های مهم در دنیای تولید محتوا است. متن هایی که خوانا هستند و خیلی راحت و بدون دردسر خوانده می شوند کاربر را جذب می کنند. برخلاف آن متن هایی که از قواعد خوانایی پیروی نمی کنند معمولا کاربران را زود خسته می کنند و حتی کامل هم خوانده نمی شوند. مثلا وقتی شما یک مقاله علمی در یک ژورنال را می خوانید فونت ریز و متن یک دست و یکنواخت همان ابتدای کار شما را خسته می کند. اما یک متن در یک وبسایت هیجان انگیز هر چقدر هم که از نظر موضوع پیچیده باشد می تواند شما را جذب کند و حتی شما را وادار می...

طراح سایت کیست؟

طراح سایت کیست؟

یک طراح سایت با توجه به اینکه در چه پروسه‌ای از طراحی وب سایت درگیر است، وظایف مختلفی دارد. به صورت کلی در طراحی و راه اندازی یک سایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end یا همان بخش گرافیکی و قابل نمایش سایت نیاز داریم.

کاربردهای دیگر تیزر چیست؟

کاربردهای دیگر تیزر چیست؟

با ایجاد حس کنجکاوی و جستجوگری در مخاطب به آنها انگیزه می دهد که شما را دنبال کرده و بخواهند که اطلاعات کاملتری در رابطه با محصول مورد نظر و یا کمپانی شما به دست آورند. علاوه بر این، این امر سبب می شود برای گرفتن نمونه درخواست داده و یا سفارشات خود را ثبت کنند.

عکاسی علم است یا هنر؟

عکاسی علم است یا هنر؟

تاریخچه عکاسی در جهان نشان دهنده اینست که عکاسی با توجه به تلاش های نو آورانه افراد مستعد در طول زمان تکمیل شده است.

وظایف یک فیلمبردار چیست؟

وظایف یک فیلمبردار چیست؟

یک فیلمبردار یا مدیر تصویربرداری یک پروژه فیلمبرداری رئیس عواملی است که بر دوربین و عوامل نورپردازی در تولید فیلم یا نظارت بر آن دست دارد. فیلمبرداران مهم ترین کسانی هستند که در کل تولید مشارکت دارند و برای ایجاد تصاویری که می بینید، با کارگردان ارتباط مستقیم دارند.

آنالیز محتوا

آنالیز محتوا

آخرین و مسلماً مهمترین مرحله در تولید محتوا، آنالیز محتوای شما است. بدون استفاده از داده، نمی‌توانید بدانید که چه چیزی کار می‌کند یا چگونه باید آن را بهبود ببخشید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروز طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی یک ضرورت برای کسب و کارها است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. فروشگاه اینترنتی امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان و نیازمندان محصولات شما فراهم میکند و این میتواند بزرگترین و مهمترین ویژگی برای فروشگاه های اینترنتی باشد.