پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

نمای چشم پرنده (Bird’s eye shot)

نمای چشم پرنده (Bird’s eye shot)

مانند تکنیک اکستریم لانگ شات، این نوع برداشت، مقیاس گسترده اما از زاویه بسیار بالاتر است. ارتفاع تا جایی که اشکال و خطوط انتزاعی از جاده‌ها، ساختمان‌ها و درختان دیده شود. هم‌چنین به طور معمول به عنوان یک برداشت برای معرفی و انتقال صحنه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داشتن ایده برای تولید محتوا

داشتن ایده برای تولید محتوا

اولین قدم ایجاد ایده تولید محتوا می باشد. شما اول باید موضوع وب سایت و مقالات خود را تعیین کرده و بعد براساس آنها شروع به تولید ایده و یک موضوع جدید کنید. یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین موضوع را انتخاب کنید.

انواع طراحی سایت

انواع طراحی سایت

در طراحی سایت استاتیک، یک فایل متمایز به ازای هر صفحه سایت روی سرور ذخیره می شود و هر بار که این صفحه مورد نیاز باشد، مجددا از سرور بازخوانی می شود و برای کاربر نمایش داده می شود.

مراحل اصلی تولید یک ویدیو تبلیغاتی

مراحل اصلی تولید یک ویدیو تبلیغاتی

یکی از مهمترین بخش های این مطلب در مورد اینکه تیزر چیست؟ این است که برای ساخت آن چه مرحله های اصلی وجود دارد.

درک نوردهی

درک نوردهی

زمانی که شما درک دقیقی در مورد دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو، و این که چطور بر ظاهر عکس های شما تاثیر می گذارند پیدا کردید، باید همه آنها را در کنار هم قرار دهید و یاد بگیرید که آنها چطور با هم تعادل پیدا می کنند تا بتوانید یک نوردهی خوب ایجاد کنید.

سکانس چیست؟

سکانس چیست؟

اصولا به یک برداشت از یک صحنه پلان گفته می شود که از به هم چسبیدن چند پلان سکانس به وجود می آید. آسمونی در این بخش اطلاعات کاملی در مورد سکانس آماده کرده است که از همراهان عزیز دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

تولید محتوا به زبان فارسی

تولید محتوا به زبان فارسی

همه چیز درباره تولید محتوا به زبان فارسی را با هم بررسی کنیم. بدین منظور باید با مفهوم تولید محتوا و سایر مفاهیم مشابه در حوزه تولید محتوا با هم آشنا شویم. همچنین در ادامه به اینکه تولید محتوا چه کارایی دارد و در چه حوزه‌هایی امکان پذیر است، اشاره خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما تا انتها همراه باشید.

طراح سایت کیست؟

طراح سایت کیست؟

یک طراح سایت با توجه به اینکه در چه پروسه‌ای از طراحی وب سایت درگیر است، وظایف مختلفی دارد. به صورت کلی در طراحی و راه اندازی یک سایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end یا همان بخش گرافیکی و قابل نمایش سایت نیاز داریم.

انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

بعد از این که در مورد این که تیزر تبلیغاتی چیست؟ اطلاعات کاملی بدست آوردیم نوبت به انواع مختلف آن می رسد.