چهارشنبه، 16 آذر 1401

مطالب و مقالات

دلیل اهمیت اینستاگرام

دلیل اهمیت اینستاگرام

اینستاگرام با مزایای بی شماری که دارد به مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل شده که از مهم ترین این مزایای دسترسی ساده و رابط کاربری جالب آن اشاره نمود. این شبکه پذیرای هر کسب و کار و مردم هم نشان دادن از چیزی که آدم حتی فکر کردن بهش رو احمقانه می داند، خوششان می آید. البته منظور از احمقانه، صرفا فقط برای خود فرد است نه به طور کلی. در ادامه با چند دلیل مهم تر که باعث محبوبیت اینستاگرام شده، آشنا می شویم.

اینستاگرام چطور کار می‌کند؟

اینستاگرام چطور کار می‌کند؟

در غایی‌ترین حالت، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مثل هر شبکه دیگری است، اما با تمرکز فراوان بر المان‌های بصری. هر بار که اپلیکیشن را باز می‌کنید، یک فید اصلی به نمایش درمی‌آید که شامل آخرین پست‌های افرادی است که آن‌ها را فالو کرده‌اید. در پایین صفحه هم نوار منویی را خواهید یافت که در جایی از اپلیکیشن در دسترس قرار دارد.

ناگفتنی های شرکت های تولید محتوا

ناگفتنی های شرکت های تولید محتوا

محتوای یونیک  و انواع دیگر آن از مواردی است که شرکت ها و اشخاص تولید کننده محتوا ، به شما نمی گویند. هنوز برایتان مشخص نیست که اصطلاحات تولید محتوا (محتوای یونیک) ، محتوای کپی، محتوا غیر کپی ، حتوای باز نویسی شده ، در چیست و عملاً چه تاثیری بر روی وب سایت شما دارد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این به این سوال شما پاسخ بدهیم.

انواع کمپین در گوگل ادز

انواع کمپین در گوگل ادز

این‌ها تبلیغاتی هستند که احتمالاً با آن‌ها بیشتر آشنا هستید. آن‌ها در صفحه نتیجه جستجو با نماد سیاه‌رنگ «AD» در کنار URL ظاهر می‌شوند. مزیت تبلیغات جستجو این است که شما تبلیغ خود را درجایی که بیشتر جستجوگران ابتدا در آنجا موضوعات خود را جستجو می‌کنند، نمایش می‌دهید و Google تبلیغ شما را در همان قالب سایر نتایج نشان می‌دهد فقط با این تفاوت که کنار آن کلمه‌ی AD خودنمایی می‌کند و نشان می‌دهد که یک تبلیغ است؛ اما خیلی مهم نیست. کاربران...

ویژگی لندینگ پیج

ویژگی لندینگ پیج

ویژگی لندینگ پیج خوب چیست ؟ قبل از این که به ویژگی لندینگ پیج خوب با نرخ تبدیل بالا بپردازیم اول باید بدانیم لندینگ پیج ها یا به اصطلاح صفحات فرود چیست و بر چه پایه و اساسی ساخته می شوند. در ادامه به بررسی صفر تا صد ساخت یک لندینگ پیج و ویژگی هایی که باید داشته باشد می پردازیم .

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

نرم‌افزاهای این شرکت برای طراحان گرافیک بسیار کاربردی و ضروری هستند. برای یادگیری این نرم‌افزارها باید در دوره‌های تخصصی شرکت کنید. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و با اصول اولیه کامپیوتر آشنایی مناسبی دارید، به شکل خودخوان هم می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید.

ویژگی‌های یک هاست خوب چیست؟

ویژگی‌های یک هاست خوب چیست؟

در بخش‌های قبل با مفهوم هاست آشنا شدیم و انواع آن را شناختیم. اکنون می‌خواهیم این موضوع را بررسی کنیم که یک هاست خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا زبان برنامه نویسی ASP NET

طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا زبان برنامه نویسی ASP NET

بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک شرکت آنلاین یا توسعه یک وب سایت شخصی را دارند این سؤال را از خود می پرسند، کدام یک بهتر است، وردپرس یا Net ASP؟ همان‌طور که میدانید، اینترنت جای بسیاری از شرکت های قدیمی را گرفته است و هدف از آن کسب درآمد زیاد از اینترنت است؛ امروزه قبل از خرید یا استفاده از یک خدمات، اکثریت قریب به اتفاق افراد با هر سؤالی به اینترنت مراجعه میکنند، کافی است شما فقط در کمکی که به دیگران ارائه میدهید؛ گزینه انتخابی باشید و در لیست نتایج گوگل حضور داشته باشید در این صورت است...

نکاتی در مورد ورود به اکسپلور اینستاگرام

نکاتی در مورد ورود به اکسپلور اینستاگرام

پست های قرار گرفته در اکسپلور هر فرد با فرد دیگه ای فرق میکنه و بعد از هربار خروج از اینستاگرام و ورود مجدد به آن محتویات و پستهایی که این صفحه به شما نمایش می دهد عوض میشود. اکثر مردم فکر میکنند که عامل قرار گیری پست ها در این بخش لایک هایی هستند که فالوئرهایشان و دوستانشان در اینستاگرام بر روی پستهای آنها انجام می دهند. اما خب این فقط یکی از عوامل قرار گیری در اکسپلور اینستاگرام هست.