شنبه، 7 خرداد 1401

مطالب و مقالات

انواع مختلف لنزها

انواع مختلف لنزها

هنگامی که در مورد انتخاب و خرید لنز صحبت می‌شود، باید ابتدا از خودتان بپرسید که می‌خواهید چه نوع عکسی ثبت کنید؟ بعد از پاسخ این سوال می‌توانید با سرعت بیشتر مورد مناسب خودتان را پیدا کنید. به همین دلیل در ادامه 8 دسته‌ی مختلف لنزها براساس تغییر فاصله کانونی را به شما معرفی می‌کنیم.

وظایف ادمین سایت چیست؟

وظایف ادمین سایت چیست؟

معمولاً وظایف ادمین سایت با توجه به نوع شرکت صاحب امتیاز وب سایت متفاوت است. اگر شما در یک شرکت بزرگ، مدیر سایت شوید افراد زیادی مثل طراحان، تیم تولید محتوا، کارشناسان سئو و.. کنار شما فعالیت می‌کنند و شما مسئولیت هماهنگی آنها را بر عهده دارید. به طوری ‌که باید فعالیت هر شخص در تیم، در جهت اهداف تعیین شده‌ی سایت باشد. در واقع شما مسئول ارشد وب سایت هستید. اما اگر در یک کسب و کار کوچک‌تر فعال هستید، بسیاری از کارها مثل طراحی و کد نویسی بخش‌هایی از وب سایت، تولید محتوا، بهینه...

همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ

همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ

پیش از آنکه جلوتر برویم باید این نکته را در نظر بگیرید که دانستن همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال تقریبا کار غیرممکنی است. چرا؟ زیرا وقتی به خوبی بدانیم که دیجیتال مارکتینگ چیست، متوجه می‌شویم که با یکی از پویاترین حوزه‌های کسب و کار مواجه هستیم که هرگز از پیشرفت باز نمی‌ایستد و همواره در حال توسعه و بهبود خود است. پس به اندازه بدانید اما متوجه باشید که همه چیز را نمی‌دانید.

تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

قبل از اینکه سراغ طراحی قالب پست اینستاگرام بروید بهتر است نگاهی به تمپلیت بیندازید و با مفهوم قالب آماده آشنا شوید، تا بتوانید متناسب با کار خود بهترین قالب را برای پست های اینستاگرامی در نظر بگیرید. تمپلیت (Template) قالب و الگوی آماده ای است که برای دادن رنگ و لعاب بیشتر و ماندگاری در ذهن مخاطبان ایجاد می شود و به پیج های اینستاگرامی نظم و زیبایی بصری جذاب و فریبنده می دهد.

قیمت ساخت بیلبورد چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ساخت بیلبورد چگونه محاسبه می شود؟

بیلبورد ها معمولا بطور ماهیانه اجاره داده میشوند. و شرکت های مربوطه قرارداد با مشتریان را بطور ماهیانه تمدید می نمایند. لازم به ذکر است که قیمت تمام شده ی بیلبورد تبلیغاتی تنها تابع فاکتورهایی که پیشتر گفتیم نمی باشد. بلکه به منظور محاسبه کردن قیمت ساخت بیلبورد بایستی هزینه های طراحی و چاپ آن را نیز در نظر بگیرید.

انواع عکاسی صنعتی

انواع عکاسی صنعتی

عکاسی از محصولات با کیفیت، یکی از مهمترین ابزار در یک کسب و کار است که شما می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید. چه یک کارخانه کوچک داشته باشید چه بزرگ، قطعا ترجیح می دهید که عکس هایی با کیفیت بالا، محصول نهایی را نشان دهد.

سوالات متداول درباره فالوور واقعی و غیرواقعی (فیک)

سوالات متداول درباره فالوور واقعی و غیرواقعی (فیک)

بهترین راه این است که با روش‌های اصولی به دنبال بالا بردن فالوورهای پیج اینستاگرام‌تان باشید. از آنجا که اینستاگرام شبکه‌ای تصویرمحور است، تا می‌توانید برای پروفایل و پست‌هایتان تصاویر جذاب و باکیفیت انتخاب کنید. درباره خودتان یا کسب و کارتان، بیوی کامل و گویا بنویسید.

بهترین نرم افزار تبدیل فرمت فیلم

بهترین نرم افزار تبدیل فرمت فیلم

هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از کلی انتظار برای دانلود شدن یک فیلم، متوجه شوید که در دستگاه و برنامه شما، قابل اجرا شدن نیست. در این شرایط، احتمالا با کلافگی تمام، فایل را حذف می‌کنید؛ اما این کار یک اشتباه محض است! شما به راحتی می‌توانید فرمت آن را تغییر دهید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

با این‌که تیک آبی اینستاگرام مدت‌هاست که در این شبکه اجتماعی و در صفحات به‌خصوصی وجود دارد؛ اینستاگرام مدتی پیش قابلیت درخواست برای دریافت تیک آبی را اضافه کرد. اگر یک صفحه بیزینس یا حتی شخصی دارید کافی‌است وارد اکانت اینستاگرام خود و سپس بخش Settings شده و Request Verification را انتخاب کنید.