پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

هشتگ چیست | استراتژی هشتگ گذاری و استفاده از هشتگ در اینستاگرام

هشتگ چیست | استراتژی هشتگ گذاری و استفاده از هشتگ در اینستاگرام

علامت # برای انگلیسی زبان‌ها یک علامت جدید نیست. آمریکایی‌ها برای چند دهه این علامت را Number Sign (نشانهٔ عدد) و گاه Pound می‌نامیدند و هنوز هم این علامت را برای «رتبه‌بندی» و نیز به عنوان جایگزین واژهٔ «عدد» به کار می‌برند. به عنوان مثال، نفر اول در یک مسابقه یا موضوع نخست در یک فهرست را با ۱# نشان می‌دهند و آن را به این صورت می‌خوانند: Number One.

فرمت فیلم و ویدیو

فرمت فیلم و ویدیو

تعداد زیادی فرمت فیلم وجود دارد و هرکدام از آنها تاثیر مستقیم بر حجم دانلود و فضای ذخیره‌سازی دارد. حتما برای شما هم پیش آمده که در زمان دانلود فیلم مورد نظرتان با انواع فرمت فیلم مواجه شوید و تفاوت آنها را ندانید؟ چه باید کرد؟ اصلا فرمت فیلم یعنی چه؟!

تاریخچه وردپرس

تاریخچه وردپرس

این نرم‌افزار توسط یک برنامه‌نویس فرانسوی به نام میشل والدریگی در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک پلتفرم وبلاگ‌نویسی با استفاده از php راه‌اندازی شد. ۲ سال بعد دو نفر با نام‌های مایک لیتل و مت مالنوگ به توسعه آن پرداختند و این پلتفرم را به پایان رساندند.

گوش دادن و صحبت کردن با مدل

گوش دادن و صحبت کردن با مدل

به‌طورکلی باید در نظر داشته باشید که بهتر است برای گرفتن عکس پرتره یک فضای راحت و دوستانه‌ای را برای مشتریانتان فراهم کنید. به ‌طورکلی برای ایجاد چنین فضایی، ما سه اصل را لازمه انجام این کار می‌دانیم: 1. علاقه‌مند بودن، 2. گوش دادن، و 3. ادامه صحبت با مشتری در هنگام عکاسی.

صنعت تصاویر متحرک

صنعت تصاویر متحرک

بلافاصله پس از ابداع صنعت پردازش، حرفه ساخت و نمایش تصاویر متحرک به‌عنوان منبع کسب درآمد مطرح گردید. پس از مشاهده نتیجه موفقیت‌آمیز ابتکار جدید خود و محصول خروجی آن در فرانسه، برادران لومیر اقدام به برگزاری تور دور قاره اروپا به منظور به نمایش‌گذاری خصوصی اولین فیلم‌های خود برای عوام و خواص جوامع نمودند.

ایده پردازی ویدئوهای تبلیغاتی

ایده پردازی ویدئوهای تبلیغاتی

تیزهای تبلیغاتی مختلفی در طول روزهای و هفته ها تولید می شود. بعضی از این ویدئو ها تاثیر کمی در معرفی و فروش سفارش دهنده دارند و بعضی آنچنان تحول ایجاد می کنند که فروش حداکثری برند را به همراه دارند.

تاثیر تیزرهای تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

تاثیر تیزرهای تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

بازاریابی شبکه های اجتماعی امروز یکی از رسانه های پرطرفدار برای انتشار تبلیغات است. شما هم اگر بخواهید می توانید از پتانسیل عالی این رسانه ها برای نمایش تیزر تبلیغاتی تان استفاده کنید.

دوربین

دوربین

تجهیزات دوربین در عکاسی مدلینگ و فشن بسیار مهم است. اما درنهایت، باید هدف خود برای عکس‌های نهایی را مشخص کنید: آیا عکس‌ها قرار است در روزنامه و مجلات چاپ شوند؟ آیا قرار است روی دیواره‌های ساختمان‌ها خودنمایی کنند؟ یا شاید هم تنها هدف شما نشان دادن عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی و دنیای آنلاین است؟ پاسخ این سوالات، روی تجهیزات مورد نظر شما اثرگذار است.

تاریخچه فیلم

تاریخچه فیلم

در اوایل دهه ۱۸۶۰ میلادی، با استفاده از وسایلی مانند زنده‌گرد و پراکسینوسکوپ، سازوکارهای تولید مصنوعی به وجود آمد و تصاویر دو بعدی متحرک به نمایش درآمدند.