پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

اگرچه وردپرس WordPress از سال 2003 شروع به کار نموده ولی در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین نرم افزار وبلاگ‌ساز مطرح است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها از وردپرس برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. در این ادامه قصد داریم به بررسی چند ویژگی مهم وردپرس بپردازیم.

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

بگذارید ابتدا به سراغ کار هایی که هرگز نباید انجام بدهید، برویم. کار های زیادی هست که می توانید برای بهبود کسب و کارتان انجام دهید. در حالی که هیچ وقت نباید مرتکب اشتباهی شوید. نگران نباشید. مطمئن باشید کارهایی که شما را در رسیدن به هدف تان یاری می کنند را از قلم نمی اندازم. همه را به نوبت با هم مرور می کنیم.

انواع لنز

انواع لنز

لنزها به دو دسته عمده تقسیم می شوند. لنزهای زوم و لنزهای فیکس(prime). لنزهای زوم دارای عدسی های متفاوت و فاصله کانونی متغیر هستندو در لنزهای فیکس تعداد عدسی ها کمتر و فاصله کانونی کوتاه و ثابت است و به همین دلیل عکس ها با کیفت بهتری ثبت می شوند. رنج لنزهای فیکس از 15 م م شروع میشه و در کانن تا 1200 م م  ادامه دارد. لنزهای فیکس برای عکاسی پرتره بسیار مناسب هستند.

چرا حتی از ابزارهای محتوای SEO استفاده می کنید؟

چرا حتی از ابزارهای محتوای SEO استفاده می کنید؟

برای برخی از افرادمتخصص، نوشتن محتوای عالی طبیعی است. آنها فقط با کلمه کلیدی می توانند یک محتوا بی نقص تولید کنند. اما برای بقیه ما، ایجاد محتوای جذاب و قابل کلیک، شاید کمی دشوار باشد. اگر پیچیدگی های بهینه سازی برای موتورهای جستجو را نیز اضافه کنید، ایجاد محتوا بسیار پیچیده تر به نظر می رسد.

وظایف شغلی ادمین سایت چیست؟

وظایف شغلی ادمین سایت چیست؟

1. هم‌کاری با تیم‌های توسعه برای بحث، تحلیل و یا حل مشکلات قابلیت استفاده  وب سایت 2.شناسایی و یا نشان دادن الزامات قابلیت تعامل قسمت های مختلف وب سایت

۴ نکته برای ایجاد پالت های رنگی حرفه ای

۴ نکته برای ایجاد پالت های رنگی حرفه ای

تک رنگ: پالت های تک رنگ مواردی هستند که شما با استفاده از سایه های مختلف از یک رنگ استفاده میکنید و در هر پالت رنگ تیره تری از پالت قبل میبینید.ساخت این پالت ها بسیار آسان است و معمولا توسط بسیاری از برند های مطرح دنیا استفاده میشود.

انواع وب سایت را بشناسید

انواع وب سایت را بشناسید

با سلام و عرض احترام خدمت شما دوست عزیز. در این مقاله از مجموعه مقالات دنیای وب و برنامه نویسی سایت بیست آموز ، میخواهیم با انواع وب سایت آشنا شویم. توجه به طراحی وب سایت برای مشاغل شما بسیار مهم است. در عصر دیجیتال امروز ، اینترنت از طریق انواع مختلف وب سایت ها پر شده است ، و هر روز وب سایت های زیاد جدیدی ایجاد می شوند.

اهمیت طراحی لوگو

اهمیت طراحی لوگو

اگر به تازگی کسب و کاری را راه‌اندازی کرده‌اید؛ ممکن است برای شما نیز این سؤالات به وجود آمده باشد که چرا باید برای طراحی لوگوی کسب و کارتان هزینه کنید؟ آیا طراحی لوگو نقش مهمی در توسعه کسب و کارتان دارد؟ یا به عبارتی ساده‌تر اهمیت طراحی لوگو چیست؟ معمولاً طراحی لوگو آخرین چیزی است که صاحبان کسب و کارهای جدید و نوپا به آن فکر می‌کنند.

ترکیب بندی در ویدئو چیست؟

ترکیب بندی در ویدئو چیست؟

ترکیب بندی به نحوه چیدمان عناصر در یک چارچوب اشاره دارد، به‌نوعی که به انتقال پیام به مخاطب کمک کند. تصمیمات کارگردان در مورد ترکیب بندی بستگی به حسی دارد که می‌خواهد در تماشاگران ایجاد کند.