چهارشنبه، 16 آذر 1401

مطالب و مقالات

تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند

هدفمندی از برنامه می آید و برنامه ریزی از تجربه رفتن مسیر. برای رسیدن به اهدافی که تعیین می کنید باید برنامه ریزی بر اساس مسیر و تجربه ای که از مسیر دارید مشخص کنید. گاهی این مسیر برای شما مشخص نیست، پس به سراغ یک راه بلد می روید تا مسیر درست را به شما نشان داده و راهنمایی های لازم را گوشزد نماید. در تبلیغات هدفمند هم همین اصول در اولویت هستند.

چگونه تولید محتوا کنیم؟

چگونه تولید محتوا کنیم؟

تولید محتوا مفید و میزان بازدید بالا به طور کامل با هم ارتباط ندارند باید به این دو موضوع به عنوان یک هدف کلی برای بازاریابی موفق تر نگاه کنیم.

موارد استفاده از تیزر تبلیغاتی:

موارد استفاده از تیزر تبلیغاتی:

شما می توانید از تیزرهای تبلیغاتی ساخته شده برای خود، در هر مکانی استفاده کنید و برند خود را مطرح نمایید. در زیر به برخی از متداول ترین محل های نمایش تیزر اشاره می کنیم:

تیزرهای تبلیغاتی چیست و چگونه ساخته می شوند؟

تیزرهای تبلیغاتی چیست و چگونه ساخته می شوند؟

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید.

مراحل اصلی تولید یک ویدیو تبلیغاتی

مراحل اصلی تولید یک ویدیو تبلیغاتی

به مقدمات کار که شامل کسب اطلاعات کامل از سفارش دهنده ی ویدیو، بازید از لوکیشن ها و دیدن محصولات، صحبت با مدیر عامل و کارشناسان شرکت، ارائه ی سناریو از طرف سازنده ی تیزر، جمع آوری گروه سازنده و برنامه ریزی دقیق برای شروع کار را پیش تولید تیزر می نامیم.

انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

انواع تیزر تبلیغاتی کدام اند؟

اصطلاحات تیزر تبلیغاتی، معمولا بین اشخاص متخصص در این حوزه استفاده می شود. در زیر چند نمونه از آن ها را شرح می دهیم:  

تعریف تیزر یا معنی تیزر چیست؟

تعریف تیزر یا معنی تیزر چیست؟

به طور کلی به این مفهوم است که شما بتوانید با فیلم کوتاه، کلیپ، صوت یا خدمات چاپی، مالتی مدیا و… جلب توجه مردم به کار و کاسبی به منظور فروش بهتر محصول و خدمات داشته باشید. در اصل تیزر باعث این می شود که محصول، اجناس و خدماتتان به مشتریان فعلی معرفی شود.

پنج نکته برای بهبود عکاسی رویداد

پنج نکته برای بهبود عکاسی رویداد

برای عکاسی از رویداد نه‌تنها باید به‌صورت پیوسته به اطراف حرکت کنید، بلکه باید بدانید در هر صحنه‌ای از چه تنظیماتی استفاده کنید. برای مثال اگر در سالنی با نورپردازی ضعیف عکاسی می‌کنید باید روش‌های افزایش نور تصاویر را بدانید. استفاده از حالت خودکار دوربین می‌تواند زمان باز شدن شاتر را افزایش بدهد و تصاویر تار را به دنبال داشته باشد. آشنایی با تجهیزات مهم‌تر از داشتن بهترین تجهیزات است. در این مقاله نکاتی برای بهبود عکاسی رویداد ارائه خواهیم کرد.

چگونه عکس‌های باکیفیتی از غذاها بگیریم

چگونه عکس‌های باکیفیتی از غذاها بگیریم

حتما تاکنون در اینستاگرام با تصاویر بامزه‌ای از غذاها روبه‌رو شده‌اید که در عین جذابیت، ترکیب‌بندی بسیار خوبی دارند. برای ثبت تصاویر تخت از غذاها لازم است دوربین خود را در زاویه‌ی ۱۸۰ درجه بالای سوژه قرار بدهید؛ به‌طوری‌که به نظر برسد سوژه به‌صورت تخت روی یک سطح قرار گرفته است. محبوبیت تصاویر تخت در اینترنت رو به افزایش است؛ در نتیجه خالی از لطف نیست با روش ثبت این تصاویر آشنا شوید. در ادامه نکاتی برای افزایش کیفیت عکس‌های غذا ارائه می‌دهیم.