پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد؟

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد؟

ظاهر مناسب اولین ویژگی که یک اندروید اپلیکیشن مناسب باید داشته باشد.ظاهر مناسب آن است. این کار کستلزم یک گرافیک مناسب است، برای این کار باید از رنگ بندی مناسب و روانشناسی رنگ ها بهره گرفت. ظاهر مناسب به اندازه ی عملکرد مناسب حائز اهمیت است. اگر اندروید اپلیکیشن شما یک ظاهر مناسب و بی نقص داشته باشد می تواند برخی از عیوب و نقص ها را نیز پوشش بدهد.

ابزارهای اصلی طراحی گرافیک چیست؟

ابزارهای اصلی طراحی گرافیک چیست؟

همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، ابزارهای اصلی طراحی گرافیک، تصاویر و تایپوگرافی هستند. یک ابزار دیگر هم در این حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه مقاله به تعریف مختصر این سه ابزار می‌پردازیم.

هاست چیست ؟

هاست چیست ؟

دوباره به همان مثال راه اندازی مغازه باز میگردیم . مکان مغازه باید فضای کافی داشته باشد تا اجناس یا محصولات خود را در آن قرار دهید.. در اینترنت هم شما به فضایی مشابه برای قرار دادن اطلاعات سایت خود نیاز دارید که هاست نامیده می‌شود.

ترندهای تولید محتوا

ترندهای تولید محتوا

بازاریابی محتوا در سال ۲۰۲۰ با تغییرات زیادی مواجه‌اند. آینده روشنی در دنیای محتوا در حال شکل گیری است. تولید محتوا بهتر می‌شود؛ زیرا در استراتژی محتوا، تحقیق، تولید و انتشار آن روز به روز باهوش‌تر می‌شویم. بازاریابی محتوا به طور تمام و کمال یک ایده بازاریابی آزمایشی نیست؛ بلکه یک استراتژی اثبات شده است که می‌تواند راهگشای هر برندی باشد.

تفاوت سئو و تبلیغات کلیکی چیست؟

تفاوت سئو و تبلیغات کلیکی چیست؟

تفاوت اصلی بین سئو سایت و تبلیغات کلیکی این است که ترافیک ناشی از سئو رایگان است در حالی که ترافیک ایجاد شده از تبلیغات کلیکی رایگان نیست ( همان طور که از نامش پیداست باید برای هر کلیک هزینه بپردازید).

دسته بندی دامنه ها

دسته بندی دامنه ها

id.ir. این دامنه مخصوص طراحی سایت شخصی تبعه ی ایرانی است. متقاضی ثبت این دامنه باید تصوير شناسنامه خود را ارائه بدهد. co.ir. این پسوند برای سازمان ها و شرکت های خصوصی که ثبت شده باشند استفاده می شود. gov.ir. این پسوند مخصوص بخش‌های دولتی قوای سه گانه ی جمهوری اسلامی ایران است. ارائه درخواست کتبی در سربرگ موسسه الزامی است.

مزایای استفاده از Cloudflare چیست؟

مزایای استفاده از Cloudflare چیست؟

در طول سال ها، Cloudflare خدمات خود را به طور قابل توجهی افزایش داده است. هر بار که عناصر بیشتری را اضافه می کند، آن را برای کاربران خود بهتر، سریع تر و قوی تر می کند. تمرکز Cloudflare روی سه حوزه کلیدی است: امنیت، عملکرد و قابلیت اطمینان:

مفاهیم و فرمول های مهم در ارتباط با تبلیغات کلیکی

مفاهیم و فرمول های مهم در ارتباط با تبلیغات کلیکی

در ادامه به بررسی برخی از مفاهیم مهم در PPC خواهیم پرداخت: CPC  چیست؟ CPC (Cost Per Click) یا هزینه به ازای هر کلیک، قیمتی است که تبلیغ کننده برای هر کلیک روی یک تبلیغ پرداخت می کند. در اینجا می توانید بر سر یک قیمت ثابت برای هر کلیک توافق کنید یا قیمت را از طریق سیستم های حراج یا مزایده ای تعیین کنید.

سئو تکنیکال چیست؟

سئو تکنیکال چیست؟

سئو تکنیکال به بهینه‌سازی وب‌سایت از نظر فنی اشاره دارد. برخلاف سئو خارجی یا سئو داخلی، بیشتر کارهایی که در سئو تکنیکال می‌کنیم مرتبط با موتور جستجو، مسائل فنی وب‌سایت، ربات‌ها، کدهای برنامه نویسی و... هستند. هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در وب سایت، آماده کردن سایتی است که در مرحله اول برای ربات‌های موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد و در مرحله دوم سایتی که ساختار صحیحی داشته و کاربر از بودن در آن و کار کردن با بخش‌های مختلفش، لذت...