چهارشنبه، 16 آذر 1401

مطالب و مقالات

نرم افزارهای طراحی سایت با برنامه نویسی

نرم افزارهای طراحی سایت با برنامه نویسی

همانطور که می‌دانید هر کاری نیاز به ابزارهای خاصی دارد. برای مثال شما برای آن که بتوانید یک تکه چوب را تبدیل به یک میز کنید باید از ابزار مناسب آن استفاده کنید. برای طراحی سایت نیز شما نیازمند ابزارهای مخصوص این کار هستید. نرم افزار های طراحی سایت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی و طرح‌های گرافیکی بتوانید به راحتی به طراحی سایت خود بپردازید.

مبانی تدوین فیلم

مبانی تدوین فیلم

نرم‌افزارهای تدوین فیلم می‌توانند پیچیده یا ساده باشند و تقریباً تمام آن‌ها از این ۴ بخش اصلی پشتیبانی می‌کنند: برش، اصلاح رنگ، افکت‌ها و ابزار تنظیم صدا. پیشرفته بودن این ابزارها در بیشتر موارد بستگی به قیمت نرم‌افزار دارد و هرچه قیمت برنامه مذکور بیشتر باشد، این قابلیت‌ها هم پیشرفته‌تر خواهند بود. در ادامه به‌صورت جداگانه به این ۴ بخش نگاهی می‌اندازیم.

عکاسی مدلینگ چیست؟

عکاسی مدلینگ چیست؟

طراحان مد اولین گروهی هستند که در یک پروژه مدلینگ شروع به کار می کنند. آنها با طراحی انواع پوشاک، کیف و کفش، زیورآلات و هزاران محصول دیگر که امروزه در کیفیت زندگی بشر از اهمیت بسزایی برخوردارند، می توانند خلاقیت و زیبایی را در هم بیامیزند. یک طراح مد به وسیله عکاسان خبره و کارآزموده برای به نمایش در آوردن طرح های خود و ارائه کارهایش به تولیدکنندگان و جلب نظر آنها از عکاسی مدلینگ استفاده می کند و از عکس های گرفته شده در تبلیغات و بازار کاری استفاده می کنند.

تفاوت WordPress.com و WordPress.org را میدانید؟

تفاوت WordPress.com و WordPress.org را میدانید؟

وردپرس با پسوند .org با هدف وبلاگ نویسی و ایجاد وبلاگ در حوزه های مختلف کسب و کار پا به عرصه گذاشته شده است. اما در حال حاضر wordpress.org فراتر از یک وبلاگ نویسی ساده بوده و با استفاده از آن می توان یک سایت با تمام ویژگی هایی که یک سایت نیاز دارد را ایجاد نمود. برای ساخت یک وب سایت، حتما باید دامنه و هاست خریداری نمایید.

تبلیغات در مترو به چه شکلی است

تبلیغات در مترو به چه شکلی است

Blue Line Media یک شرکت تبلیغاتی مترو است که تبلیغات را در داخل ایستگاه ها و سکوهای مترو ، در داخل اتومبیل های مترو ، در نقاط ورودی / خروجی ایستگاه ها (پنل های شهری) ، بر روی دیوار ایستگاه ها ، ساعت ها ، در پایانه های بلیط و نمایشگرهای مختلف دیگر ارائه می دهد. همچنین در بسیاری از ایستگاه ها با نرخ های مختلف از ده ها تا صدها هزار دلار در هر دوره نیز موجود است.

بهترین ابزار نورپردازی در عکاسی چیست؟

بهترین ابزار نورپردازی در عکاسی چیست؟

اگر عکاسی به معنای نویسندگی با نور باشد، پس لوازم نورپردازی، قلم عکاس است. افزودن لوازم نورپردازی به مجموعه ابزار عکاسی تان، فرصت های خلاقانه ای را برای بازی با سایه ها، ایجاد روشنایی یا اضافه کردن درخشش و تلألو را فراهم می کند. اما درک و شناختن روشنایی نیز یکی از حساس ترین وظایف عکاسان مبتدی و متوسط برای کار با آن است. بنابراین سوالی که مطرح می شود این است که بهترین نورپردازی برای عکاسی چگونه است؟

هر آنچه باید در مورد کامنت اینستاگرام بدانید:

هر آنچه باید در مورد کامنت اینستاگرام بدانید:

کامنت اینستاگرام چیست؟ به منظور نظر دادن در مورد پست، استوری، لایو و… در اینستاگرام از قابلیت کامنت گذاشتن استفاده می گردد. چگونه در اینستاگرام کامنت بگذاریم؟ اگر می خواهید نظر خود را در مورد یک پست بیان کنید آیکن کامنت را لمس نمایید.

انواع مختلف وب سایت

انواع مختلف وب سایت

وقتی کار جدیدی شروع می‌کنید بهترین راه برای معرفی خودتان به دیگران چیست؟ چطور می‌توانید ۲۴ ساعته جواب مشتریان خود را بدهید؟ چگونه می‌توانید بدون در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی مشتریان بیشتری به دست بیاورید؟ تنها کاری که باید انجام دهید داشتن یک وب سایت مناسب است. امروزه بیشتر از ۱.۸ میلیارد وب سایت در دنیای وب وجود دارد که هرکدام از آنها در دستهٔ خاصی قرار می‌گیرند و در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند اما اگر شما بخواهید برای خود یک وب سایت راه اندازی کنید ممکن است...

عکاسی با موبایل در حالتِ اتوماتیک را کنار بگذارید

عکاسی با موبایل در حالتِ اتوماتیک را کنار بگذارید

اکثر افرادی که با گوشی موبایل عکاسی می‌کنند، گوشی را دست می‌گیرند، برنامه دوربین را تاچ می‌کنند و خیلی سریع لنز را رو به سوژه می‌گیرند و چیلیک! عکس ثبت می‌شود. هر چند هوشِ مصنوعی موبایل سعی می‌کند بهترین تنظیمات را مطابق با شرایط تنظیم کند، اما فراموش نکنید که هدف در اینجا مهم‌تر است. شاید بخواهید نور را کمتر کنید، یا نقطه فوکوس را تغییر دهید. پیشنهاد چیست؟