پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

یادگیری و آموزش طراحی سایت چه مراحلی دارد؟

یادگیری و آموزش طراحی سایت چه مراحلی دارد؟

شاید شما هم دوست داشته باشید به زودی وارد عرصه طراحی سایت شوید و مفاهیم ابتدایی آن را فرا بگیرید. باید به شما بگوییم که یادگیری اصول اولیه و حتی پیشرفته طراحی سایت، کار چندان دشواری نیست.

چگونه تیزر بسازیم ؟

چگونه تیزر بسازیم ؟

قصد داریم کمی در مورد ساخت تیزر صحبت کنیم. چرا که به هرحال مشاغل نوپا و  یا کوچکی هستند که بودجه لازم برای تولید و ساخت یک تیزر با استفاده از شرکت ها تبلیغاتی بزرگ را ندارند.

کاوش عمق میدان

کاوش عمق میدان

خیلی خب، خیال بافی در مورد نور کافی است. بیایید وارد عمل شویم. عمق میدان بخش بزرگی از عکاسی شماست که احتمالا تا حد زیادی آن را دست کم می گیرید. من می دانم، چون خودم آن را دست کم گرفته ام. و می دانم که هنوز هم این کار را می کنم. شما چطور؟

در حالت افقی فیلمبرداری کنید

در حالت افقی فیلمبرداری کنید

از مهم ترین تکنیک هایی که در فیلمبرداری موبایل باید به خاطر بسپارید این است که شما در حال فیلمبرداری هستید، نه عکاسی، نه سلفی و نه چیزی که قرار است فقط در فیس بوک یا اینستاگرام پست کنید.

اولویت بندی در استراتژی تولید محتوا

اولویت بندی در استراتژی تولید محتوا

در تولید محتوا شما دسته بندی های مختلفی را ایجاد کرده اید، شما باید نسبت به دسته بندی و کلید واژه یک استراتژی بنویسید و در آن فعالیت های مربوط به تولید محتوای و تبلیغات خود را اولویت بندی کنید و آنها را نسبت به هم نیز اولویت بندی نمایید.

هدف از طراحی سایت چه می‌تواند باشد؟

هدف از طراحی سایت چه می‌تواند باشد؟

وب سایت‌ها انواع مختلفی دارند. ممکن است هدف یک فرد از طراحی سایت با هدف فرد دیگر از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. امروزه تقریبا برای هر هدفی یک سایت طراحی می‌شود تا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر منظور دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

تیزر تبلیغاتی چگونه ساخته می شود؟

تیزر تبلیغاتی چگونه ساخته می شود؟

در این بخش از صحبت راجع به اینکه تیزر تبلیغاتی چیست؟ قصد داریم به معرفی یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی و ساخت تیزر و فیلم های تبلیغاتی بپردازیم. گاها ممکن است فردی آماتور با در اختیار داشتن یک تیم غیر حرفه ای و داشتن اندک دانشی در حوزه طراحی تیزر تبلیغاتی بتواند پلان هایی را ضبط کرده و حتی تدوین هم کند، اما در نهایت مطمئن باشید که شاهد خروجی مطلوبی نخواهید بود. در کشور ما به وفور شاهد این موضوع هستیم که افرادی که هیچ دانش و تجربه ای ندارند تصمیم می گیرند که کارهای بزرگی کنند و خود را...

حقایق هنر عکاسی

حقایق هنر عکاسی

حقایقی در مورد هنر عکاسی وجود دارد که شاید تا کنون به آنها توجه نکرده اید. این حقایق جالب از زمانی که دوربین اختراع شد وجود داشته اند که می توان به حقایقی در مورد اتاق های تاریک برای ظهور عکس اشاره کرد.

تکنیک‌های فیلم‌برداری

تکنیک‌های فیلم‌برداری

اگر از سه‌پایه استفاده می‌کنید بهترین راه را برای ثابت نگاه‌داشتن دوربین خود انتخاب کرده‌اید. هنگامی‌که از سه‌پایه استفاده می‌کنید تسلط بیشتری به فیلم‌برداری خوددارید.