پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

مراحل ساخت تیزر

مراحل ساخت تیزر

انتخاب شرکت سازنده تبلیغ : غالبا در این مرحله قیمت‌های شرکت‌های مختلف با یکدیگر مقایسه و مناسب‌ترین شرکت‌ انتخاب می‌شود.

دوربین عکاسی

دوربین عکاسی

عکاسی امروز بعنوان یک شغل شناخته میشود. که شامل شغل های زیادی هم است بعنوان مثل عکاسی خبری یا خبرنگاران عکاس که خود این به جند  زیر شاخه تقسیم میشود مثلا خبرنگار عکاس ورزشی، خبرنگار عکاس خبری واحد سیما و…. همچنین عکاس آتلیه های عروس که بیشتر از مراسمات عروسی و… عکاسی میکنند.

درآمد و مزایای شغل فیلمبرداری

درآمد و مزایای شغل فیلمبرداری

درآمد ها در رشته فیلمبرداری می تواند بسیار زیاد باشد و به همین علت است که برخی از این افراد بصورت فریلنسر مشغول بکار می شوند تا درآمدشان را بصورت مستقل کسب نمایند و بتوانند بر کار خود مدیریت داشته باشند.

ایجاد برنامه محتوا

ایجاد برنامه محتوا

محتوا در همه جا وجود دارد اما کسب موفقیت به توانایی شما در تطبیق آن با شبکه‌ای که در آن محتوا را منتشر می‌کنید، بستگی دارد. یک محتوا برای تمامی شبکه‌های اجتماعی –با پلتفرم‌های متفاوت- مناسب نیست. محتوا شبکه‌های اجتماعی با محتوا وبلاگ متفاوت است و هردو آنها، متفاوت از محتوای وب سایت هستند. بنابراین شما باید بدانید که چگونه محتوایتان را با مخاطبانتان همسو کنید.

تاریخچه طراحی سایت و لینک اولین سایت جهان

تاریخچه طراحی سایت و لینک اولین سایت جهان

در حال حاضر میلیون ها سایت در سراسر جهان وجود دارند که البته هیچکدام بیش از ۲۸ سال قدمت ندارند در واقع اولین طراح سایت جهان آقای «تیم برنرز لی» بود که اولین وب سایت دنیا که به پروژه World Wide Web یا همان W3 تعلق داشت را طراحی کرد. اولین سایت جهان هنوز هم در آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html در دسترس است و از این لینک می توانید از آن بازدید نمایید و مشاهده کنید که اولین سایت در جهان چیزی از لوح های گلی انسان های اولیه کم ندارد!

شناسایی هدف ساخت تیزر تبلیغاتی

شناسایی هدف ساخت تیزر تبلیغاتی

پیش از آن که پشت میز نشسته و متن تیزر خود را بنویسید، باید یک گام به عقب بازگردید و از خود بپرسید اساساً چرا می‌خواهید این تیزر را ساخته و به اشتراک بگذارید. تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی اصولاً کاری با هزینه بالا است. از این رو داشتن تصویری روشن در مورد اهداف تهیه تیزر تبلیغاتی قبل از نوشتن اسکریپت آن کاملاً حائز اهمیت است.

تاریخچه هنر عکاسی

تاریخچه هنر عکاسی

عکاسی در ابتدا به ساکن در فرانسه کشف شد اما هنر عکاسی که امروزه ما تجربه و مشاهده می نماییم. نتیجه تلاش بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلف و اکتشافات و نوآوری ‌هنر عکاسی در طول تاریخ است. در اینجا می توان بعضی از این افراد را که تاثیر زیادی را در اختراع دوربین عکاسی داشته اند  نام برد.

آموزش و پیشرفت در شغل فیلمبرداری سینما

آموزش و پیشرفت در شغل فیلمبرداری سینما

وقتی تجربۀ بیشتری کسب کنید، می تواند بهتر پیشرفت کنید. باید خودتان را مجبور به امتحان کردن موارد مختلف کنید. علاوه بر این، باید همواره بروز باشید و از آخرین فناوری ها در زمینۀ تکنیک های فیلم برداری مطلع باشید.

پژوهش را یک اصل کلیدی در تولید محتوا بدانید

پژوهش را یک اصل کلیدی در تولید محتوا بدانید

ممکن است در حوزه کاری خود متخصص باشید و هر چیزی را در مورد حوزهٔ فعالیت خود بدانید، اما این بدان معنا نیست که می‌توانید همه این تخصص و مهارت را در یک متن بیان کنید. اگر می‌خواهید در یک زمینهٔ تجاری کاملاً متفاوت اما مرتبط با حوزه کاری خود بنویسید، باید قبل از تولید محتوا تحقیقات لازم را انجام دهید.