پنجشنبه، 7 مهر 1401

مطالب و مقالات

بررسی و موجودی محتوا

بررسی و موجودی محتوا

مهمترین کار در این فعالیت، بررسی محتوا وبسایتتان می باشد که آیا واقعا محتوای وبسایت شما اطلاعات مفیدی به کاربر ارائه میدهد یا خیر.اگر شما واقعا می خواهید که کاربران خود را همیشه راضی نگه دارید، باید محتواهای گذشته خود را بررسی کنید و به آنها با توجه به خوانده شدن و نظرات، امتیاز بدهید. این راه موفقیت شما در سال 2019 است.

مشاغل مرتبط با طراحی سایت کدامند؟

مشاغل مرتبط با طراحی سایت کدامند؟

علاوه بر طراحان وب سایت که کار طراحی back-end و front-end سایت را انجام می دهند تا سایت به نتیجه برسد و در موتورهای جستجوگر سرچ شود و کاربران را جذب خود کند، افراد دیگری نیز درگیر توسعه و نگهداری آن هستند. در واقع شما برای مطرح کردن کسب و کار خود و به سود رساندن آن باید یک فرآیندی را طی کنید که طراحی سایت شروع این فرآیند خواهد بود.

مرحله تولید تیزر چیست؟

مرحله تولید تیزر چیست؟

نوبت به مرحله دوم از ساخت فیلم های تبلیغاتی یعنی مرحله تولید تیزر می رسد. در این مرحله کلیه برنامه ریزی های انجام شده در بخش پیش تولید می بایست به بهترین شکل ممکن عملی شود. انجام فیلمبرداری و عکاسی از محصولات و لوکیشن ها و … و به طور کلی تمامی آنچه که در بخش پیش تولید لیست شده تا انجام شوند در این مرحله صورت می پذیرند و فیلم خام آن آماده می شود.

انواع عکاسی

انواع عکاسی

هنر عکاسی نیز مانند نقاشی یا هر هنر دیگری دارای سبک و روش های مخصوص به خود می باشد. هر عکاس می تواند سبک خود را داشته باشد.

تکنیک های فیلمبرداری و 10 مورد مهم آن

تکنیک های فیلمبرداری و 10 مورد مهم آن

تجهیزات فیلمبرداری و شناخت و آشنایی کامل آنها یکی از ارکان فیلمبرداری اصولی و حرفه ای می باشد. اگر قصد دارید تکنیک های فیلمبرداری را به خوبی پیاده سازی کنید، باید تجهیزات فیلمبرداری خود را تکمیل کنید.

نوشتن عنوان در تولید محتوای گیرا و جذاب

نوشتن عنوان در تولید محتوای گیرا و جذاب

متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد تازه در نوشتن محتوای خود می کنند، عنوان محتوای خود را دست کم میگیرند یا یک عنوان کلی می نویسیند مانند " روشهای افزایش بازدید وبسایت " این عنوان علاوه براینکه تکراری می باشد مخاطبان کمتری به خود می گیرد.

برای طراحی سایت به چه وسایلی نیاز داریم؟

برای طراحی سایت به چه وسایلی نیاز داریم؟

اگر به ذهنتان رسید که خب اولین ابزار مورد نیاز یک کامپیوتر خوبه که با سرعت خوبش با اعصابمون بازی نکنه، باید بگم که بله درسته … از اصلی ترین ابزارهای طراحی وب یک کامپیوتر خوب با سیستم عامل به روز و مناسب است.

مرحله پیش تولید تیزر چیست؟

مرحله پیش تولید تیزر چیست؟

برای تولید یک تیزر ابتدا باید مقدمات کار آماده شوند که به شرح زیر هستند:   کسب اطلاعات کامل از سفارش دهنده در رابطه با تیزر مورد نظر وی   بازدید از لوکیشن های مورد نظر و آشنایی با محصولات

تسلط بر نور

تسلط بر نور

اجازه دهید با گفتن این جمله شروع کنم که من فکر نمی کنم هیچ کس واقعا بتواند کاملا بر نور مسلط شود (شاید به استثنای خدای یونانی آپولو). ما عکاسان برده های خوشحال و مشتاق نور هستیم. بدون آن ما نمی توانیم کارمان را انجام دهیم. و نور می تواند یک ارباب بی ثبات و بی دوام باشد (به خصوص اگر از نور طبیعی استفاده کنید).